Darkenyl: látka proti šedivění vlasů
Látka Darkenyl™️ je nejlepším pomocníkem v boji proti šedivění a bílým vlasům. Jak tato látka funguje a z čeho se získává?
Co je Darkenyl?
Darkenyl™ je kombinace Taxifolin glukosidu a N-acetyl-tyrosinu. Taxifolin glukosid je antioxidant, který funguje jako stimulátor množení a údržby kmenových buněk. Tento stabilizovaný antioxidant se získává ze dřeva modřínu opadavého a čajovníku čínského. N-acetyl-tyrosin je prekurzor melaninu, který ochraňuje vlasový folikul před oxidací a stimuluje kmenové buňky vlasových folikul k vytváření nových melanocytů a ke zvýšení produkce melaninu.
Lze zabránit předčasnému šedivění?
Je známo, že stárnutím, dlouhodobým stresem, špatnými návyky (zejména kouřením) a špatnou životosprávou vlasy předčasně šediví, což negativně ovlivňuje sebevědomí a spokojenost s vlastním vzhledem.
Dá se předčasnému šedivění vlasů zabránit nebo šedivění zvrátit, pokud už mezi vlasy spatřujeme jednotlivé šedivé vlasy? Donedávna nebylo možné proces předčasného šedivění vlasů oddálit a už vůbec ne zvrátit. Díky vědě a regenerativní medicíně, látky pro obnovu procesu pigmentace, existují.
Darkenyl zvyšuje produkci melaninu u šedivých vlasů
Sníženou produkcí melaninu ve vlasových folikulech dochází ke ztrátě pigmentace a postupnému šedivění vlasů. Látka Darkenyl™️ stimuluje buňky vlasových folikul a znovu produkci nastartovává. Tím postupně snižuje počet již šedivých vlasů, ale má vliv i na oddálení šedivění.
Darkenyl redukuje množství bílých vlasů
4 měsíční klinická studie látky Darkenyl™️ prokázala účinnost viditelného snížení hustoty bílých a šedivých vlasů. U nejlepšího výsledku bylo zaznamenáno snížení z 90 % bílých vlasů na 40 % za 4 měsíce. Pomocí této látky založené na vědě lze pigmentaci vlasů reaktivovat a postupně se tak zbavit nutnosti barvení vlasů. Látka Darkenyl™️ je prokázaná jako účinná bez jakýchkoliv vedlejších účinků.
Látku Darkenyl najdete v inovativním séru NAVLASIL. Bezoplachové sérum je zaměřeno nejen proti boji s vypadáváním vlasů, ale také šedivění.
Zdroj:
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/17961449/
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6290285/
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/23330113/
https://cdn.competec.ch/documents2/5/6/0/51892065/51892065.pdf